Szkolenia dla barmanów i sommelierów

Szkolenia dla barmanów i sommelierów

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów z Warszawy zaprasza na szkolenia barmańskie. Jeżeli fascynuje Was świat kolorowych alkoholi. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób przyrządzać naprawdę fantastyczne drinki, to koniecznie musicie zapisać się do nas na zajęcia.

Nasza szkoła już od ponad 16 lat prowadzi takie zajęcia, z których skorzystało już tysiące zadowolonych klientów. Przekażemy Wam bezcenną wiedzę, dzięki czemu będziecie naprawdę rozchwytywani. Pokażemy Wam w jaki sposób odpowiednio mieszać alkohole, w jaki sposób dobierać odpowiednie smaki do siebie. Pokażemy Wam również w jaki sposób możecie stworzyć własne alkohole, aby miały one naprawdę zniewalający smak. Nasze szkolenie barmańskie to naprawdę fascynujące wydarzenia w Warszawie.

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów zaprasza już 18 czerwca na godzinę 9, na ul.Wspólną 65A do Warszawy na pierwsze spotkanie. Koszt udziału w zajęciach to 1200zł/15godz zajęć. Dzięki nam zostaniecie prawdziwymi specjalistami od przyrządzania drinków.