Targi EKO-LAS

Targi EKO-LAS

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to jedyne profesjonalne targi w Polsce, które dotyczą sektora leśnego. Dostarczają uczestnikom wielu nowinek technicznych.

XVI edycja wydarzenia omawiała będzie szeroki zakres tematyczny. Wydarzenie skierowane jest do profesjonalnych zwiedzających.

Udział w targach będzie atrakcyjny dla firm, które mają w swojej ofercie m.in. narzędzia, maszyny, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, środki ochrony lasu, pojazdy i środki łączności, odzież ochronną, instrumenty pomiarowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także wyroby z drewna.

Targi obejmują nie tylko ekspozycje wystawców, ale także program merytoryczny składający się z warsztatów, pokazów na żywo, a także seminariów. Na targach można będzie skorzystać także z porad ekspertów. Program urozmaicą także konkursy drwali oraz bardzo widowiskowe mistrzostwa polski operatorów forwarderów.

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska odbędą się w dniach 07.09-09.08.2018 w Mostkach k. Świebodzina.

Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.