Wielki finał ZWOLNIENI Z TEORII

Wielki finał ZWOLNIENI Z TEORII

Jeśli masz ambitne plany i lubisz spotykać inspirujących ludzi ze świata nauki i biznesu, przyjdź na wielki finał ZWOLNIENI Z TEORII organizowany przez Social Wolves!

Wydarzenie w Warszawie odbędzie się już 20 czerwca 2018 roku o godzinie 9:00 przy ulicy Mińskiej 65, a do wzięcia udziału wystarczy dokonać elektronicznej rejestracji i wydrukować darmową wejściówkę.

Podczas eventu pojawi się wielu interesujących gości, w tym finaliści poprzednich edycji, Ministrowie, szefowie wielkich organizacji czy goście specjalni. Podczas finału ZWOLNIENI Z TEORII zaprezentowane zostaną najlepsze projekty społeczne, które z rąk prezesów i ministrów otrzymają Srebrne i Złote Wilki. Gośćmi honorowymi tegorocznej edycji ZWZT będzie Minister Przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz oraz Minister Edukacji Narodowej, Anna Zalewska. Nie zabraknie atrakcji, wśród których partnerzy ZWOLNIENI Z TEORII zaprezentują staże, praktyki i inne możliwości zdobycia atrakcyjnego doświadczenia. Dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi z aspiracjami i głową pełną pomysłów dedykowane jest after party, podczas którego będzie można dokonać burzy mózgów w rozluźniająco-imprezowej atmosferze.