Noc Sylwestrowa u Tiffany’ego w Dr Irena Eris Spa

Noc Sylwestrowa u Tiffany’ego w Dr Irena Eris Spa

Dr Irena Eris Hotel Spa Polanica Zdrój zaprasza na Noc Sylwestrową u Tiffany’ego. Ten wyjątkowy bal, którego motywem przewodnim jest postać Audrey Hepburn, ikony elegancji i kobiecości, będzie okazją to niezwykłego zakończenia kolejnego roku.

Bal utrzymany w klimacie lat 50. i 60. przeniesie każdego do wyjątkowego świata „Śniadania u Tiffany’ego”. Długie suknie, czarne rękawiczki, perły i diamenty są mile widziane u każdej pani. Mężczyźni ubrani w garnitury lub smokingi będą się prezentowali przy swoich wybrankach nieziemsko.

Bal uświetni muzyka na żywo grana przez zespół Freewolni i DJ-a, która zostanie idealnie dobrana do klimatu kultowego filmu, jak i lat 50. i 60. Organizatorzy przewidzieli także atrakcje dla dzieci: specjalne królestwo w kolorze Tiffany Blue, pełne atrakcji.

Pakiet, którego cena wynosi 2525 zł od osoby zawiera 2 noclegi w komfortowych pokojach w terminie 30.12.2018-01.01.2019. Goście mają zapewnione codzienne wyżywienie w Restauracji Art Deco. Na balu sylwestrowym można będzie spróbować wykwintnego menu, wybrane alkohole oraz napoje bezalkoholowe, które będą serwowane bez ograniczeń.

Organizatorzy zapewniają całonocną zabawę, toast na powitanie Nowego Roku, pokaz cichych fajerwerków, fotograficzne atelier w lobby i wiele innych atrakcji.

W ramach pobytu, goście mogą korzystać z centrum SPA, które obejmuje 2 baseny, 3 jacuzzi, zespół saun oraz studio cardio. Parking zewnętrzny jest darmowy. W pokojach klubowych w cenie: bezpłatne korzystanie ze squash’a, kręgli i bilarda, jak również darmowy garaż oraz room service jednorazowo każdej doby. Doba hotelowa ostatniego dnia została wydłużona do godziny 15. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia https://www.drirenaerisspa.pl/polanica-zdroj/ceny-i-pakiety/sylwester

Ul. Dębowa 19b

57-320 Polanica Zdrój

Dolnośląskie

Tel: +48 74 662 40 00

E-mail: polanica@drirenaerisspa.com