Pierwszy koncert Sławomira w Zakopanem

Pierwszy koncert Sławomira w Zakopanem

Wydarzeniem lata 2018 będzie pierwszy koncert Sławomira w Zakopanem. Twórca, wokalista, wizjoner jest twórcą nowego gatunku muzycznego, jakim jest Rock Polo. Jest to połączenie muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem.

 Sławomir ma tysiące fanów w naszym kraju. Jego największy hit, czyli „Miłość w Zakopanem” stał się najczęściej oglądanym clipem na YouTube w Polsce, z wynikiem 115 mln odtworzeń w ciągu niecałego roku.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w koncercie, ale zastanawiasz się, gdzie zanocować, polecamy Resort Nosalowy Dwór. Spełnia on różnorodne potrzeby gości i oferuje ponad 1000 miejsc noclegowych. Można tu zorganizować konferencje na 2000 uczestników. Obiekt jest zlokalizowany 100 m od stoku narciarskiego i składa się z 4 unikalnych obiektów. Na terenie Resort Nosalowy Dwór znajduje się strefa wellness, spa oraz fit&gym. Pobyt będzie atrakcyjny zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dla każdego hotel przygotował szereg atrakcji.

Bilety na koncert dostępne są w cenie 60 zł.

Koncert Sławomira w Zakopanem odbędzie się 9 sierpnia 2018 roku o godzinie 20:00 w Centrum Kongresowym Gerlach, Hotel Zakopane Nosalowy Dwór Resort & Spa.

ul. Oswalda Balzera 21D

34-500 Zakopane