Warsztat SKETCHNOTING

Warsztat SKETCHNOTING

SKETCHNOTING, czyli warsztat robienia rysunkowych notatek i flipów to szkolenie, na którym dowiesz się, na czym polega wizualne myślenie i dlaczego to dzięki rysunkom zapamiętujemy dużo lepiej.

Nauczysz się, jak w prosty sposób rysować obiekty, ludzi oraz emocje, a także jak tworzyć strukturę notatek. Nauczysz się używać kolorów i cieni, a także poznasz triki na gospodarowanie przestrzenią. Otrzymasz dostęp do banku 100 ikon, z których stworzysz notatki. Dodatkowo trzymasz zestaw profesjonalnych markerów Neuland®.

Warsztaty powstały z myślą o nauczycielach, trenerach, osobach pracujących w biznesie, uczniach i studentach, rodzicach, a także o każdym, kto chce w ciekawy sposób robić notatki.

Warsztaty poprowadzi Ewa Smulak, trener biznesu i rozwoju osobistego, coach kariery, certyfikowany trenerem FRIS, a także trener myślenia wizualnego i Graphic Recorder.

Udział w warsztatach jest płatny: 340 zł.

Warsztaty odbędą się 19 maja 2018 roku w godzinach 9:00-17:00. Przewidziana jest jedna dłuższa przerwa obiadowa. Obiad można będzie zjeść w pobliskiej restauracji. Każdy płaci za siebie. Organizator zapewnia poczęstunek w trakcie przerwy kawowej. Warsztaty odbędą się w Warszawie.

Tel: 666 350 718
E-mail: ewa.szumlak@gmail.com