Atmosphere 2018 – konferencja dla informatyków

Atmosphere 2018 – konferencja dla informatyków

To już szósta edycja konferencji skupiającej najlepszych, wykwalifikowanych informatyków i programistów, spragnionych praktycznej wiedzy i doświadczeń z pierwszej ręki.

Podczas tego wydarzenia poznasz najnowocześniejsze technologie przedstawione w zrozumiałej formie oraz nauczysz się od naszych najwyższej klasy prelegentów IT i osób z najwyższego poziomu, jak rozwiązywać problemy związane z Twoją pracą. Jeśli do Twoich obowiązków należy rozwijanie i obsługa złożonych systemów informatycznych i aplikacji, to konferencja w Warszawie jest miejscem dla Ciebie. Omówimy tematy dla operatorów sieciowych, programistów i inżynierów systemowych, dla których rozwój osobisty jest ważnym atrybutem. Prezentowane tematy podczas wydarzenia będą poprzedzone dyskusjami, dzięki temu czas spędzony na konferencji nie będzie czasem zmarnowanym. Wyjdziesz bogatszy o szeroki zakres nowej wiedzy i doświadczenia.

Konferencja IT odbędzie się 18 czerwca w kinie Praha, przy ulicy Jagielońskiej 26 w Warszawie. Bilet wstępu kosztuje 933,57zł. Organizatorem wydarzenia jest PROIDEA Sp z o.o.