Hotel Marketing Conference Profitroom

Hotel Marketing Conference Profitroom

Hotel Marketing Conference to wydarzenie, podczas którego prelegent może zdobyć niezbędną wiedzę z branży hotelarskiej.  Obecnie mija 10 lat odkąd została wykonana pierwsza rezerwacja direct online z systemu rezerwacyjnego Profitroom – odbyło się to jesienią 2008 roku.

Wszystkie oferowane produkty i usługi mają jeden główny cel, czyli zwiększanie zysków dla hotelarzy. Przez ostatnie 10 lat firma Profitroom, która jest właścicielem tych systemów stale rozwijała się i doskonaliła w proponowane rozwiązania.

Hotel Marketing Conference to wydarzenie powstałe z myślą o osobach związanych z branżą hotelarską. Odbędą się tu merytoryczne i praktyczne prelekcje, dzięki którym można będzie zdobyć wiedzę na temat tego, w jaki sposób należy rozwijać markę i nawiązywać relacje z gośćmi. Wartościowe treści przekazywane bezpośrednio od ekspertów sprawią, że konferencja będzie niezwykle przydatna i będzie stanowiła niesamowite wsparcie w działalności pracowników hoteli. Przyczyni się to do coraz większej liczby rezerwacji w hotelach, które wezmą udział w konferencji.

Huczny jubileusz działalności Profitroom zostanie uświetniony przez występ zespołu muzycznego Poparzeni Kawą Trzy. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Wezmę cię”, „Okrutna zła i podła” pisze Rafał Bryndal. W zespole grają między innymi Wojciech Jagielski czy Jacek Kret.

Konferencja odbędzie się w dniach 04.10-05.10.2018. Pierwszy dzień obfitował będzie w wykłady, podczas których zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • Jak wykreować wartość dodaną obiektu?
  • Rozwój kadr z uwzględnieniem zmian generacyjnych
  • Jak wykorzystać triki pośredników w sprzedaży bezpośredniej?

Prelegentami będą m.in.:

  • Karolina Antonowicz,
  • Joanna Kulesza
  • Jakub Zimny

Drugi dzień konferencji to warsztaty, na których zostaną zaprezentowane m.in. nowe funkcjonalności Profitroom Suite, a także zaawansowane konfiguracje ofert w systemach Booking Engine.

Organizatorami konferencji są:

  • Profitroom,
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie.