Warsztaty fotograficzne w LSzF

Warsztaty fotograficzne w LSzF

Lubelska Szkołą Fotografii zaprasza na warsztaty fotograficzne wszystkich pasjonatów robienia zdjęć. Jeżeli dobrze czujesz się z aparatem w ręce. Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcia wyglądały jeszcze lepiej, to koniecznie musicie zapoznać się z naszymi warsztatami.

Dzięki udziałowi w warsztatach nauczycie się w profesjonalny sposób obrabiać zdjęcia. Pracujemy na programie Adobe Photoshop CC, gdzie można w wspaniały sposób obrabiać zdjęcia. Pokażemy Wam co to znaczy stosować maski, warstwy, selekcje. Na warsztatach zapoznacie się z najróżniejszymi narzędziami Adobe, które sprawią, że Wasze zdjęcia będą wyglądały jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.

Zapraszamy już 13 czerwca 2018 do naszej szkoły na pierwsze spotkania warsztatowe z najlepszymi instruktorami. Koszt udziału w zajęciach to 800zł i decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewniamy Was, że udział w warsztatach da Wam naprawdę cenną wiedzę, którą możecie potem wykorzystać przy pracy nad zdj02ęciami. Dzięki nam jeszcze efektywniej przygotujecie swoje zdjęcia.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *