Warsztaty fotograficzne w LSzF

Warsztaty fotograficzne w LSzF

Lubelska Szkołą Fotografii zaprasza na warsztaty fotograficzne wszystkich pasjonatów robienia zdjęć. Jeżeli dobrze czujesz się z aparatem w ręce. Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcia wyglądały jeszcze lepiej, to koniecznie musicie zapoznać się z naszymi warsztatami.

Dzięki udziałowi w warsztatach nauczycie się w profesjonalny sposób obrabiać zdjęcia. Pracujemy na programie Adobe Photoshop CC, gdzie można w wspaniały sposób obrabiać zdjęcia. Pokażemy Wam co to znaczy stosować maski, warstwy, selekcje. Na warsztatach zapoznacie się z najróżniejszymi narzędziami Adobe, które sprawią, że Wasze zdjęcia będą wyglądały jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.

Zapraszamy już 13 czerwca 2018 do naszej szkoły na pierwsze spotkania warsztatowe z najlepszymi instruktorami. Koszt udziału w zajęciach to 800zł i decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewniamy Was, że udział w warsztatach da Wam naprawdę cenną wiedzę, którą możecie potem wykorzystać przy pracy nad zdj02ęciami. Dzięki nam jeszcze efektywniej przygotujecie swoje zdjęcia.