125. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

125. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

125. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań oferuje zwiedzającym możliwość zobaczenia pełnego przekroju rynku mieszkaniowego.

Można będzie nabyć specjalne promocje i rabaty, które pozwolą na zakup mieszkania w niższej cenie lub skorzystanie z dodatkowego pakietu wykończeniowego. Przygotowany został również darmowy katalog giełdowy, w którym zostaną zaprezentowane wszystkie oferty mieszkań i domów.

Targi to także możliwość uczestniczenia w wykładach, na których doświadczeni eksperci z działów finansowych i budowalnych podzielą się swoją wiedzą. Doradzą, na co zwrócić uwagę przy wyborze dewelopera, a także podczas brania kredytu.

Można będzie również skorzystać z:

  • Doradztwa kredytowego,
  • Doradztwa projektowego,
  • Doradztwa prawnego.

Dla wystawców jest to natomiast okazja, aby dotrzeć do szerokiego grona klientów, przedstawić im swoją ofertą i zachęcić do skorzystania z usług. Organizator wystawcom gwarantuje szerokie wsparcie reklamowe w różnych mediach. Do promocji zostanie wykorzystana profesjonalna strona www, billboardy, plakaty, spoty radiowe, prasa branżowa i regionalna oraz formy niestandardowe.

Organizatorem targów jest Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Z okazji organizacji targów już od 20 lat, SBDM przygotowało pulę 120 biletów na koncert Dżemu, który odbędzie się 25 listopada w Tauron Arenie. Darmowe bilety otrzyma 120 pierwszych klientów giełdowych, którzy wezmą udział w przeprowadzanej na targach ankiecie dotyczącej preferencji w zakresie nabywania mieszkań.

ul. Kamienna 19

30-001 Kraków

Małopolskie

Tel: 12 630-17-57

E-mail: biuro@sbdim.pl

Targi odbędą się 25-26 listopada 2017 roku w CT Chemobudowa, w godzinach 10:00-17:00. Wejście na targi jest darmowe za okazaniem wejściówki wydrukowanej ze strony internetowej SBDM.

ul. Klimeckiego 14

30-001 Kraków

Małopolskie