POLAGRA-PREMIERY 2018

POLAGRA-PREMIERY 2018

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY to wydarzenie, które odbędzie się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku. Będą podzielone na część:

  • techniczną,
  • hodowlaną,
  • upraw.

Międzynarodowe Targi Rolnicze stwarzają niezastąpione warunki do rozwijania biznesu, jak i nawiązywania nowych kontaktów. Uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi stosowanymi w zakresie uprawy, ochrony roślin. Ekspozycję wzbogacą przedstawiciele prasy branżowej oraz najważniejszych w branży rolniczej związków i stowarzyszeń.

Międzynarodowe Targi Rolnicze zapewniają również dostęp do szerokiej oferty merytorycznej. Przedstawiciele branży rolniczej będą dzielili się tu swoją wiedzę oraz doświadczeniem. Będzie to miejsce do wymiany poglądów, spostrzeżeń oraz do zaprezentowania własnego zdania na rolnicze tematy. Osoby poszukujące porad na temat nowych inwestycji również będę usatysfakcjonowane.

Dla właścicieli gospodarstw i gruntów rolnych, a także dla hodowców zostały przygotowane darmowe bilety wstępu, dostępne po rejestracji na stronie wydarzenia. Organizatorzy są również w stanie dofinansować przejazd do Poznania dla grup zorganizowanych. Aby to było możliwe, grupę liczącą powyżej 15 osób należy zgłosić do 15 stycznia 2018 roku, do organizatora wydarzenia.

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY odbędą się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku w Międzynarodowych Targach Poznańskich.

ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

Telefon: +48 61 869 2000