Cavaliada 2017- zawody jeździeckie

Cavaliada 2017- zawody jeździeckie

Cavaliada to międzynarodowe zawody jeździeckie, które organizowane są w różnych polskich miastach tworząc Calaviada Tour.

Głównym celem tych imprez jest popularyzacja jeździectwa jako dyscypliny sportowej i formy spędzania wolnego czasu. Będzie to idealne miejsce do tego, aby zainteresować się hodowlą koni i jeździectwem. Zawody autoryzowane są przez Międzynarodową Federację Jeździecką. Głównymi lokalizacjami imprez są Poznań, Lublin i Warszawa.

W ramach Cavaliady odbędą się zawody na międzynarodowym poziomie, w których wezmą udział startujący w randze Finału Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Odbędą się również pokazy z udziałem koni, a także widowiska teatralne. Będzie można zobaczyć pokazy woltyżerki czy sikawek konnych. Atrakcją wieczoru będzie prezentacja ogierków zimnokrwistych oraz tancerzy z francuskiej grupy „Compagnie des Quidams” odwzorowujących ruch rumaków. Stworzony został także specjalny program edukacyjny dla dzieci i dorosłych, który ma za zadanie poszerzyć wiedzę na temat jeździectwa i hodowli koni.

Targi odbędą się w Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 30.11-03.12.2017.

ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
Wielopolskie

Ceny biletów na wydarzenie są zróżnicowane i zależą od dnia, na który wstęp będzie kupowany. Ogólna cena za karnet na wszystkie dni imprezy kosztuje 249 zł.