Cavaliada 2017- zawody jeździeckie

Cavaliada 2017- zawody jeździeckie

Cavaliada to międzynarodowe zawody jeździeckie, które organizowane są w różnych polskich miastach tworząc Calaviada Tour.

Głównym celem tych imprez jest popularyzacja jeździectwa jako dyscypliny sportowej i formy spędzania wolnego czasu. Będzie to idealne miejsce do tego, aby zainteresować się hodowlą koni i jeździectwem. Zawody autoryzowane są przez Międzynarodową Federację Jeździecką. Głównymi lokalizacjami imprez są Poznań, Lublin i Warszawa.

W ramach Cavaliady odbędą się zawody na międzynarodowym poziomie, w których wezmą udział startujący w randze Finału Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Odbędą się również pokazy z udziałem koni, a także widowiska teatralne. Będzie można zobaczyć pokazy woltyżerki czy sikawek konnych. Atrakcją wieczoru będzie prezentacja ogierków zimnokrwistych oraz tancerzy z francuskiej grupy „Compagnie des Quidams” odwzorowujących ruch rumaków. Stworzony został także specjalny program edukacyjny dla dzieci i dorosłych, który ma za zadanie poszerzyć wiedzę na temat jeździectwa i hodowli koni.

Targi odbędą się w Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 30.11-03.12.2017.

ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
Wielopolskie

Ceny biletów na wydarzenie są zróżnicowane i zależą od dnia, na który wstęp będzie kupowany. Ogólna cena za karnet na wszystkie dni imprezy kosztuje 249 zł.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *