Konferencja Zarządzanie Finansami

Konferencja Zarządzanie Finansami

XIX Konferencja Zarządzanie Finansami to wydarzenie zorganizowane dla środowiska naukowego i biznesowego. Konferencja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Autorzy w swoich wystąpieniach przedstawiają między innymi najnowsze wyniki badań, opracowania dotyczące bieżących problemów oraz systematyzują wiedzę z zakresu finansów. Publikacje cieszą się dużą renomą wśród studentów. Konferencja ceniona jest ze względu na możliwość bezpośredniej wymiany poglądów i spostrzeżeń, a także możliwość korzystania z doświadczenia i wiedzy ekspertów z różnych regionów krajów i zagranicznych krajów. Dyskusje na najwyższym poziomie pozwalają uczestnikom na pogłębianie wiedzy. W konferencji oprócz ekspertów biorą udział również studenci, dla których to wydarzenie jest bardzo cenną lekcją. Mają możliwość bezpośredniego spotkania z autorami książek i autorytetami z różnych dziedzin ekonomii.

Wstęp na wydarzenie jest płatny: 1230 zł.

Konferencja odbędzie się w dniach 14.03.2018-16.03.2018 w Diune Hotel*****& Resort.

ul. Sułkowskiego 4C 
78-100 Kołobrzeg

Organizatorem konferencji jest Katedra Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw Uniwersytetu Szczecińskiego Stowarzyszenie Absolwentów Master of Business Administration
ul. ul. Mickiewicza 64
71-101  Szczecin
Zachodniopomorskie

Tel: 91 444 21 66
E-mail: fmc@fmc.home.pl