Największe centrum konferencyjne w górach – Nosalowy Dwór

Największe centrum konferencyjne w górach – Nosalowy Dwór

Nosalowy Dwór to wyjątkowe miejsce do organizacji konferencji oraz różnego rodzaju eventów.

To największe centrum konferencyjne w Tatrach zapewni dogodne warunki do prowadzenia rozmów biznesowych, a także do odpoczynku między spotkaniami. Widok gór i wspaniały klimat miejsca sprawią, że każde służbowe spotkanie będzie wyjątkowe i będzie miało bardzo dobry przebieg.

Sale konferencyjne znajdujące się w Nosalowym Dworze są w stanie pomieścić do 1800 osób. Kompleks składa się z:

  • Centrum konferencyjne Gerlach – ma powierzchnię 1250 m2, na której może przebywać do 1200 osób. Przestrzeń można dzielić na 6 mniejszych sal konferencyjnych. W sali nie ma wspornika, a więc dowolna konfiguracja przestrzeni jest jak najbardziej możliwa. Dzięki dużej wysokości pomieszczenia – 6,5 m – organizacja koncertów, targów czy pokazów mody będzie tu jak najbardziej możliwa. Sala jest wyposażona m.in. w ekrany – największy o powierzchni 4/7,5m -,  monitory LED, rzutniki, mikrofony bezprzewodowe, profesjonalny system audio – video.
  • Vip Business Lounge Gerlach – przestrzeń znajduje się na dachu hotelu Nosalowy Dwór. Składa się z 9 luksusowych i idealnie wyposażonych sal konferencyjnych. Dostępne są m.in. sale typu borad room, a także te w ustawieniu kinowym, z możliwością zaczerpnięcia światła dziennego. Dostępny jest również Vip Bar, w którym można zorganizować imprezę na zakończenie konferencji do 160 osób.
  • Centrum konferencyjne Rysy – ma powierzchnię 400 m2. Można dowolnie konfigurować dostępną przestrzeń. W jednym czasie można zorganizować tu kilka spotkań czy szkoleń. W salach może odbyć się konferencja dla 400 osób, jeżeli zdecydujesz się na ustawienie teatralne lub dla 250 osób, jeżeli będzie obowiązywało ustawienie bankietowe. Sale konferencyjne wyposażone są w system nagłośnieniowy, rzutniki multimedialne, mikrofony oraz posiadają bezpośredni dostęp do Internetu.
  • Sale: Werandowa, Olimpijka, Rezydencja – są to kameralne sale pozwalające na organizacje konferencji dla mniejszych grup. Można skorzystać w nich z układu teatralnego. Sala Werandowa jest w stanie pomieścić 50 osób, Olimpijka 120 osób, a Rezydencja 30 osób.

Strona www: http://www.nosalowy-dwor.eu/sale-konferencyjne-w-gorach

Balzera 21d,
34-500 Zakopane,
Małopolskie

Tel: (+48) 18 20 22 400, +48 18 20 22 400

E-mail: rezerwacja@nosalowy-dwor.eu

Widok na Nosalowy Dwór Basen w Nosalowym Dworze pokoje w Nosalowym Dworze

Poszukujesz prestiżowego miejsca na konferencje? Nosalowy Dwór właśnie nim jest.