Konferencja Kasprowisko

Konferencja Kasprowisko

XXIV Konferencja Szkoleniowa i XX Konferencja Wspólna Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny oraz ISHNE to popularne Kasprowisko, którego tematem przewodnik w tym roku będzie „Elektrokardiologia – nauka trudna, ale potrzebna”.

To już 24 edycja konferencji, która poświęcona jest elektrokardiologii –  dziedziny ważnej z punktu widzenia zdrowia wielu milionów ludzi mających problem z sercem i układem krążenia.

Program konferencji obejmuje przede wszystkim sesje naukowe i warsztaty, które będą odbywały się każdego dnia, od rana do wieczora. Będzie to bardzo intensywny czas dla uczestników, którzy będą mogli w znacznym stopniu poszerzyć swoją wiedzę.

Konferencja w Hotelu Mercuse Zakopane Kasprowy

Konferencja zostanie zorganizowana w Hotelu Mercuse Zakopane Kasprowy. Jest to świetnie wyposażone centrum konferencyjne, które zapewni gościom i uczestnikom konferencji odpowiednie warunki pobytu. Ten górski hotel słynie z wysokiej jakości oferowanych usług. Znajduje się na samym zboczu Gubałówki, co pozwala na delektowanie się przepięknym widokiem rozpościerającym się z okien. Pomimo tego, że do centrum Zakopanego jest zaledwie 20 minut pieszo, goście hotelu nie będą narzekali na hałas. Będą mogli odpoczywać w cichym i spokojnym zakątku. W hotelu do dyspozycji gości znajduje się basen oraz sauny, siłownia, czytelnia, restauracja i bar. Pozwoli to na atrakcyjne spędzenie czasu po zakończeniu warsztatów w danym dniu.

Rezerwacja noclegu w Hotelu Mercuse Zakopane Kasprowy

Każda osoba biorąca udział w Kasprowisku 2018 może za pośrednictwem strony internetowej Hotelu Mercuse Zakopane Kasprowy zarezerwować nocleg na specjalnych warunkach stworzonych dla uczestników konferencji.

Podstawą rezerwacji noclegu w dniach konferencji, na warunkach przygotowanych przez organizatora Kasprowiska 2018 jest podanie kodu otrzymanego podczas zapisywania się na konferencję. Po wpisaniu kodu i rozpoczęciu procesu rezerwacji, na ekranie wyświetli się dedykowana lista pokoi, które dostępne są dla gości uczestniczących w konferencji.

Organizatorem konferencji odbywającej się w Hotelu Mercuse Zakopane Kasprowy jest SENiT PTK (Klinika Kardiologii UM w Łodzi, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr Wł. Biegańskiego), której przewodniczącym jest Bartosz Szafran.

Konferencja odbędzie się w dniach 28.02.2018 – 03.03.2018.

Ceny:

  • Opłata zjazdowa: do 31.12.2017 – członkowie SENIT 400 zł, a inne osoby 500 zł,
  • Opłata zjazdowa: do 27.02.2018 – członkowie SENIT 450 zł, a inne osoby 550 zł.
  • Opłata zjazdowa płacona na miejscu: 600 zł.

Strona www: www.kasprowy.pl

ul. Szymaszkowa
34-500 Zakopane

Małopolskie

Rezerwacje:

tel: (0048) 18 202 40 23, 18 202 40 22, 18 202 40 65

e-mail: rezerwacja@kasprowy.pl

Konferencje:

tel: (0048) 18 202 40 17
e-mail: konferencje@kasprowy.pl